Partneři

Texaco

Spindletop v Texasu je místem, kde se v roce 1901 zrodila společnost Texaco, když zde "Buckskin Joe" Cullinan narazil na gejzír ropy. Texaco se stala jednou z nejrespektovanějších světových značek

Její stávající logo má podobu bílé hvězdy v červeném kruhu (což evokuje osamělou hvězdu - znak Texasu) a má souvislost s dlouhodobě populárními reklamními slogany "You can trust your car to the man who wears the star" a " Star of the American road" (Hvězda americké silnice). 

AIM

Telemetrie, datarecording... a nově i technologie pro snímání obrazu s propojením na řídící jednotku Vašeho vozu
Proč jezdit na závodní trať s obyčejnou kamerou, když pro vás AIM vyvinulo novou kamerou?
SmartyCam HD je navržena lidmi, kteří strávili svůj život na trati. SmartyCam HD byla vyrobena především za účelem poskytnutí skvělých videí, která obsahují veškeré technické informace a pomocí níž můžete dosáhnout lepšího výkonu.

Partner AUTO IN Performance pro oblast datarecordingu.

JK Consulting

Splňte si svůj americký sen.
JK Consulting zajišťuje studium na prestižních školách v USA, Kanadě a Evropě.

Naším cílem je pomáhat talentovaným studentům v jejich plném rozvoji. Proto spolupracujeme s nejprestižnějšími internátními školami v USA, Kanadě a Švýcarsku. Z těchto škol se absolventi běžně dostávají na nejlepší americké univerzity jako jsou Harvard, Yale, Stanford, MIT, Princeton, Darmouth a mnoho dalších. Díky našim dobrým vztahům a přehledu v systému přidělování stipendií dokážeme pro naše studenty zajistit bezkonkurenční cenové podmínky.

Jako partner AUTO IN Performance doplňuje nabídku Gran Turismo o oblast cestování za vzděláváním.

OAKLEY

Světový leader v oblasti vývoje a výroby brýlí a ochranných systémů , ale také stylového oblečení pro sportovní aktivity a volný čas.. Jako partner AUTO IN Perfromance přináší našim zákazníkům nejnovější technologie a zajímavé novinky .

MAXX Creative

Profesionálové v oblasti designu, grafických návrhů a jejich realizaci... v programu AUTO IN Perfomance mají na starosti Individual Design Centre.

79Promotion

Přední česká agentura zabývající se pořádáním  a organizováním kulturních a společenských akcí té nejvyšší úrovně... Partner AUTO IN Performance pro oblast ART.

Cassida

 Přilby Cassida jsou produktem českých designérů a vývojářů, kteří kladou důraz na moderní design, technické zpracování, funkčnost, ale také chtějí značce zachovat její původní tvář. Vyrábí se u prověřených firem s dlouholetými zkušenostmi. Produkty prochází pečlivým testováním, aby vyhovovaly dnešním náročným uživatelům, ale i technickým parametrům pro bezpečnost jejich uživatelů.

Cassidu pro Vás vyrábí:
ACI – Auto Components International, s.r.o., www.aci.cz

Honda

Golf club Pardubice

Hotel Kraskov